Krikštynos ir pirmoji komunija – ypatingos ir prasmingos šventės vaikučių gyvenime – tai jų pirmieji tvirti žingsneliai žengiant tikėjimo keliu. Tėveliai joms ruošiasi itin atsakingai, skirdami dėmesį ne tik pačiai šventei, bet ir dovanoms, kurios visada primintų šią nepakartojamą dieną. Tikime, kad mūsų kuriami darbeliai pradžiugins ne vieną tyrą širdelę, nes jie gaminami kiekvienam individualiai, parenkant tikmamus akmenėlius, spalvas, bei asmeninį palinkėjimą, tad jie spinduliuoja gera energija, tyrumu ir meile.

Krikštynos – pirmoji svarbi šventė, kuri vyksta tik kartą vaiko gyvenime. Tradiciškai šia proga krikšto tėveliai vaikučiui dovanoja rožančių – tai vertybes simbolizuojanti dovana vaiko ateičiai. Rožančius - puiki dovana ir berniukui, ir mergaitei, jo prireiks ir ruošiantispirmajai komunijai.
Mūsų svetainėje rasite unikalių rožančių, gaminamų atsižvelgiant į jūsų norus.

Dar viena vaikučių ypatinga šventė – pirmoji komunija. Pasipuošę baltomis albomis, gėlių vainikėliais bei nešini krikšto žvakėmis žengia dar vieną svarbų žingsnį tikėjimo link. Rožančius – neatsiejama šios šventės dalis.
Tėveliams rekomenduojame leisti vaikučiams būti savo rožančių kūrėjais – taip gimsta gražiausi kūriniai. O svarbiausia – kiek tai džiaugsmo ir laimės suteikia pačiam vaikui!
Mergyčių mylimiausi – rožančiai iš Swarovski perliuku. Reikia pamatyti, kaip spindi jų akys, gavus tokią dovaną!
Taigi, sukurkime kartu unikalų rožančių jūsų vaikučiui, kuris liks visam gyvenimui ir primins šią nuostabią šventę.